,

ویژگی های مردان که زنان باید بدانند!

ویژگی های مردان که زنان باید بدانند

اگر زن‌ها این ویژگی‌های مردان  را بدانند به راحتی  مردشان را عاشق و شیفته خود می کنند!

می‌دانید که مردها و زنها کاملا با هم متفاوتند. فهمیدن و درک کردن مردتان مهمترین مسئله در عمیق کردن رابطه شماست. باید او را بشناسید تا او عاشق شما شود. این یک قانون نیست اما در مورد خیلی از زنان و مردان صدق می‌کند. زنان بعد از اینکه عاشق شدند مردشان را بیشتر می‌شناسند. اما مردها در بیشتر مواقع اول زن را می‌شناسند و بعد عاشقش می‌شوند. در لحظه‌های تلخ جدایی این جمله”من تو را نشناخته بودم” بیشتر در ذهن و زبان زن‌ها می‌آید.

اگر می خواهید بدانید که آیا مرد شما واقعا عاشق شماست این  نکات را در او دقت کنید.

او عاشق شماست اگر

 • با تمام بدنش با شما حرف بزند. اگر موقع حرف زدن در چشمانتان خیره شود نه اینکه به جای دیگر نگاه کند و یا به دست و پا وبدن خودش زل بزند.
 • همیشه دردسترس باشد. اگر همیشه زمان خالی برای شما دارد بدین معنا است که او همیشه می‌خواهد در کنار شما باشد. اما اگر مدام می‌گوید که سرش شلوغ است شما در درجه بعد اهمیت قرار دارید.
 • درباره آینده شما می‌پرسد. وقتی می‌خواهد از برنامه آینده شما خبر داشته باشد به این دلیل است که می خواهد برای آینده‌اتان برنامه‌ریزی کند.
 • او تمام جزئیات حرفهای‌ شما را به یاد می‌آورد. مردهایی که عاشق باشند به تمام جزئیات زنشان توجه می‌کنند و به خاطر می‌سپارند.
 • رفتارش عجیب و گاهی بچه‌گانه می‌شود. مردها در برابر کسی که عاشقش هستند گاهی رفتارهای احمقانه انجام می‌دهند. بیشتر مواقع برای اینکه او را بخندانند دست به هر کاری می‌زنند.

اگر مطمئن شدید که عاشق شماست با درنظر گرفتن موارد زیر اورا بیش از پیش بشناسید هر چه بیشتر او را بشناسید او بیشتر عاشق شما می‌شود.

 • اگر در مقابل شما از زن زیبای دیگری تعریف کرد به این معنا نیست که او قدر زیبایی شما را نمی‌داند. مردانی که نگاه کردن به زنان دیگر را در جلوی شماانکار می‌کنند فقط برای جلوگیری از مشاجره است. اما هم زنان وهم مردان دوست دارند به جنس مخالف جذاب نگاه کنند. تا زمانی که در مقابل شما با بقیه زنها شوخی می‌کند نگران نباشید.هیچ ‌وقت در چنین لحظه‌ای از او نپرسید که ” فکر می‌کنی او از من زیباتر است؟” این کار فقط حس جنسی او را تحریک می کند تا اینکه احساس شرمندگی کند.
 • مرد شما ممکن است مورد توجه زن‌های دیگر واقع شود. گاهی او خودش می‌فهمد گاهی خودش متوجه نمی‌شود، اما اگر هم متوجه شود به شما نمی‌گوید، مطمئنا به این دلیل که نمی‌خواهد شما را نگران کند.بنابراین وقتی مرد شما مورد توجه زن دیگری قرار گرفت او را ملامت نکنید تا وقتی که او با آن زن کاری ندارد دلیلی برای بحث و دعوا وجود ندارد.
 • اگر هنوز با هم ازدواج نکرده‌اید نگران نباشید. تمام این حرفها که مردها می خواهند از ازدواج فرار کنند و مجردی را بیشتر دوست دارند جوک و شایعه است. تمام مردهایی که عاشقند دوست دارند با عشقشان ازدواج کنند. اما به آنها فرصت دهید از دوران مجردیشان لذت ببرند. اگر هم با او ازدواج کردید مدام نگران تفریحات مجردی او نباشید. بعد از تمام شوخی‌ها و دوستی‌ها مردها به آغوش گرم عشقشان بازمی‌گردند اگر شما این آغوش را برای او باز کنید.
 • تصویر او از عشق با شما متفاوت است و لذتهای رمانتیک او با شما فرق می‌کند.حتما برای نشان دادن علاقه خود این چند کار را بکنید. اول اینکه مردها عاشق اینند که به آنها افتخار کنید. از کاراو و توانای‌هایش تعریف و تمجید کنید.دوم اینکه او را با کارهای ساده و رمانتیک سورپرایز کنید. از قدیم گفته‌اند اگر می‌خواهی مردت را خوشحال کنی این ۳ کار ساده را انجام بده: برایش ساندویچ خوشمزه درست کن، برایش امکان دورهم جمع شدن مجردی ایجاد کن و بهترین رابطه جنسی را به او بده. سوم اینکه بدانید چه چیزی دوست دارد و از داشتن چه چیزی لذت می‌برد و به موقع آن هدیه را برای او بخرید، هیچ چیز از گرفتن هدیه‌ای که او نیاز دارد او را خوشحال نمی‌کند. به نسبت چیزهای رمانتیک دیگری که یک زن را خوشحال می‌کند مردان به دنبال هدیه‌ای هستند که کاملا کاربردی و قابل استفاده باشد. چهارم اینکه مدام به او بگویید عاشقش هستید.
 • او وقتی شما به خودتان نمی‌رسید خیلی زود متوجه می‌شود و اولین برداشتش از این کار این است که دیگر برای شما اهمیت ندارد. ممکن است خیلی طرفدار آرایش کردن شما نباشد اما هیچ‌وقت نمی‌تواند شلختگی و بی حوصلگی شما را نادیده بگیرد. به او نشان دهید که به خاطر او به خودتان می‌رسید. اندامی که او دوست دارد را حفظ می‌کنید. یادتان باشد سعی کنید بفهمد که به خاطر او رژیم گرفتید و ورزش می‌کنید تا او هم به خاطر شما این کارها را بکند. تمام این‌ها را به طور غیر مستقیم به او بفهمانید.
 • گاهی اوقات میزان تحریک جنسی او کم می‌شود او را درک کنید و به خودتان نگیرید. مشکلات مردان برای رابطه جنسی هیچ ربطی به اندام و زیبایی شما ندارد. در واقع این ماجرا به خود او بستگی دارد اما اگر دیدید که این سردی طولانی شد حتما قضیه را جدی بگیرید. چند دلیل برای اینکه او ممکن است مدتی خیلی مثل قبل دچار تحریک جنسی نشود.

ممکن است افسرده باشد.

ممکن است توقعاتش از زندگی و کار بالا رفته باشد.

سیگار زیاد می‌کشد.

چاق شده‌است وشکمش زیادی بزرگ شده‌است.

شاید دچار بیماری شده‌است.

ذهنش به شدت مشغول مشکلات زندگی شده‌است.

کم‌خوابی دارد و زیاد کار می‌کند.

او از اعتماد به نفس جنسی شما می‌ترسد.

همه این موارد را در او در نظر بگیرید و بعد قضاوت کنید

 • ممکن است از همه دوستان شما خوشش نیاید. بیشتر مردان سخت می توانند همه دوستان همسرشان را تحمل کنند.این مسئله را درک کنید و لازم نیست همیشه او را مجبور کنید که در جمع همه دوستان شما باشد. همان‌قدر که شما مجبور نیستید همه دوستان او را تحمل کنید با هم به توافق برسید. اما معمولا زنان از جمع دوستان مردشان بیشتر خوششان می‌آید تا مردان. این هم کاملا به شکل رابطه متفاوت زنان با یکدیگر بستگی دارد.
 • او نمی‌تواند همیشه ذهن شما را بخواند. این واقعیت را بپذیرید که مردان وزنان کاملا متفاوت با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. مهم‌ترین دلیل این تفاوت، متفاوت بودن انتظارات زن  و مرد است. تنها به این دلیل که شما همیشه باهمید نباید این فکر را بکنید که “من نباید هر چه می خواهم به او بگویم او باید خودش بفهمد!” همین توقع شما باعث می‌شود همیشه دل‌شکسته شوید که او انتظارات مرا نادیده می‌گیرد. اگر خیلی خسته هستید که ظرفها را بشویید و تنها مدام تکرار می‌کنید که من خسته‌ام.و برخلاف انتظارتان او ظرفها را نشست به این مفهوم نیست که دوستتان ندارد بلکه تنها به این دلیل است که او مرد است. به جای اینکه انتظار داشته باشید او منظور شما را بفهمد فقط کافیست مستقیم از او خواهش کنید همین. خودتان را با او مقایسه نکنید که اگر من بودم متوجه می‌شدم دوباره تکرار میکنم از مردتان انتظار نداشته باشید ذهن شما را بخواند.
 • وقتی شما از همه چیز غر می‌زنید او به خودش می‌گیرد. مقصر کردن دیگران آسانترین کاری است که هر کسی می‌تواند انجام دهد.هیچ‌وقت به دنبال مقصر کردن او نباشید این بیرحمانه‌ترین کار در حق یک رابطه است. وقتی که مرد شما درباره غر زدن‌های شما با دوستان خود شوخی می‌کند مطمئن باشید که ته دلش از این غر زدنها ناراحت است. همه انسانها برای فرار از ملامت کردن خودشان دیگران را مقصر جلوه می‌دهند برای اینکه نمی‌خواهند با این واقعیت که ممکن است اشتباه کرده‌باشند روبه‌رو شوند. یادتان باشد که با غر زدن و مقصر جلوه دادن او به او بیشتر به او ثابت می‌کنید بزرگترین اشتباهش ازدواج با شما بوده‌است و نه چیز دیگر.

اگر می خواهید مردتان حس کند که شما بهترین زن دنیایید و عاشقانه شما را بپرستد ویژگی های  مردان  را بشناسید، برای شروع هیچ وقت دیر نیست.

5 پاسخ
 1. زنجفیل
  زنجفیل says:

  لطفا مطالب قدیمی(قبلی) حساسیت های مردان که زن ها نمی دانند.را یا در کانال تلگرام یا در وب سایت بگذارید.

  پاسخ
 2. مشتری زنجفیل
  مشتری زنجفیل says:

  لطفا مطالب قدیمی(قبلی) (حساسیت های مردان که زن ها نمی دانند.) را یا در کانال تلگرام یا در وب سایت بگذارید.

  پاسخ
 3. بهی
  بهی says:

  سلام بنده بدن سفید و موهای ضخیمی دارم، خیلی زیاد در مورد دستگاه های لیزر موی خانگی با برند های مختلف تحقیق کردم، فرضیه ای که بود ۷۰ درصد موافق و ۳۰ درصد مخالف این دستگاه ها بودند، دو برند برتر که از اشعه ی لیزر دایود اسنفاده میکنن و معروف هستند تریا و سیلک پرو هست، به دلیل اینکه توانایی رفتن به کلینیک لیزر را ندارم خواهشمندم مقالاتی کامل و موثق در مورد این دو دستگاه قرار دهید، خواهش میکنم
  تا با نظرات مختلف مردم نیز آشنا شویم.
  بنده با این نظرات ضد و نقیض نتوانستم با توجه به قیمت بالا خرید کنم.
  تریا در سایت دی جی کالا برای فروش و سیلک پرو تحت گارانتی شرکت هونام تجهیز می باشد.
  و خواهشمندم لینک مقاله را به آدرس ایمیل بنده ارسال کنید
  و اگر سوالی دارید یا نتیجه کامل تحقیقاتم و صحبت با مشاور سیلک پرو را که داشتم می خواهید با ایمیلم در ارتباط باشید.
  متشکرم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *