, ,

پاکسازی ریه سیگاریها با این ترکیب ساده و موثر

سیگاری‌ها چه آنها که ترک کرده ‌اند و چه آنها که همچنان سیگار می‌کشند، حتی کسانی که در شهرهای آلوده زندگی می‌کنند، همه ریه هایی بسیار آسیب پذیر دارند. این افراد باید از سیستم تنفسی خودشان مراقبت کنند. اگر سیستم تنفسی آسیب پذیر باشد بیماری های مختلف خیلی زود شخص را از پای در می‌آورد.  آسم، تنگی نفس، برونشیت و سرفه های شدید به خصوص در فصول سرد و خشک بسیار آزار دهنده است.  خوشبختانه یک ترکیب ساده برای پاکسازی ریه ها وجود دارد که طبق گفته پزشکان مواد تشکیل دهنده این ترکیب می‌تواند حتی از سرطان ریه جلوگیری کند. برای اینکه ریه خود را از چرک و آلودگی پاکسازی کنید حتما این دستور را اجرا کنید:

مواد لازم:

یک عدد زنجبیل تازه کوچک

یک قاشق غذاخوری زردچوبه

یک لیتر آب

۴۰۰ گرم سیر خرد شده

۴۰۰ گرم شکر (بهتر است شکر قهوه‌ای)

پاکسازی ریه سیگاری ها

آب را داخل قابلمه بریزید و شکر را اضافه کنید وقتی شروع به جوشیدن کرد باید سیر و زنجبیل خرد شده و زردچوبه را اضافه کنید. باید صبر کنید که این ترکیب کاملا بجوشد. بعد قابلمه را از روی حرارت بردارید و بگذارید دمای آن به دمای اتاق برسد بعد داخل یخچال بگذارید.  هر روز صبح ناشتا و با شکم خالی دو قاشق غذاخوری و عصرها  بعد از شام هم دو قاشق غذاخوری از این ترکیب بخورید.

برای پاکسازی ریه سیگاریها و غیر سیگاریها اگر به این ترکیب اعتماد کنند و طبق دستور آن را اجرا کنند بهترین نتیجه را می‌گیرند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *