, ,

چاق ترین زن دنیا ۴۰۰کیلو از وزنش را کم کرد.

 نامش ماریا روزالس است. قبل از آنکه  لقب های دیگری بگیرد چاقترین زن دنیا نام داشت.این زن پانصدکیلویی بعد از آنکه به اعتراف دروغین، محکوم به قتل برادرزاده خود شد به قاتل نیم‌تنی شهرت یافت. او را به جرم اینکه برادر زاده‌اش را به قصد کشتن زیر وزن خود له کرده است به دادگاه کشاندند و بار اول به این طریق شهرت یافت.

اما این بار ماریا با یک خبر خوب ورد زبانها شده‌است. این زن آمریکایی که یک بار به عنوان قاتل ۴۷۰ کیلویی شناخته شده بود این بار با منتشر کردن عکس سلفی خود در فیس‌بوک نشان داد که بیش از ۸۰ درصد وزن خودش را کم کرده‌است. او قبلا به عنوان چاق‌ترین زن دنیا شناخته شده بود و اکنون با آن لقب حدود ۴۰۰ کیلو فاصله دارد.

روزالس در سال ۲۰۰۸ به خاطر اعترافش به کشتن برادرزاده  دوساله‌اش محکوم شد و در سال ۲۰۱۱ از این جرم رفع اتهام شد. از قرار معلوم او از زندگی خودش سیر شده‌بود و تلاش می‌کرد که خواهر خود را که قاتل برادر‌زاده‌اش بود نجات دهد. خواهر ماریا اکنون به ۱۵ سال حبس  برای سوء استفاده از کودک و قتل او محکوم شده‌است.

slide_253123_1573363_free

مقامات با خراب کردن دیوار اتاق ماریا او را با برانکار به دادگاه حمل کردند که  صحنه بسیار دلخراش و  ناراحت کننده بود. در نهایت کاشف به عمل آمد که  از دوسال قبل از مرگ برادرزاده‌اش ماریا در اتاقش حبس شده‌بود و توانایی حرکت نداشته‌است چه برسد به اینکه بخواهد خودش را روی کودک بیندازد تا خفه شود. و تحقیقات بیشتر نشان داد که کودک در اثر ضربات شدید به جمجمه‌اش کشته‌شده است و خواهر ماریا در نهایت اعتراف کرد که او برادرزاده‌اش را کشته است. ماریا پس از اعتراف خواهرش گفت” من فکر کردم که به زودی می‌میرم به همین خاطر تلاش کردم تا خواهرم را نجات دهم چون او را خیلی دوست دارم”.

download (1)

۶ سال بعد از این ماجراها زن ۳۴ ساله بعد از کاهش وزن و ۱۱ عمل جراحی به زندگی عادی برگشت و اکنون با نامزدش زندگی می‌کند و کمتر از ۹۰ کیلو وزن دارد.

او مرتب عکس‌های لاغری‌اش را در صفحه فیس‌بوکش منتشر می‌کند ودر توضیح عمل‌های جراحی ‌اش برای دوستانش توضیح داده است که بعد از کم کردن وزن او باید تمام پوست اضافی  بدنش را ببرد.

10520689_871977172866678_3124830287485506867_n

این عمل‌های جراحی برای کشیدن و بریدن پوست‌های اضافه بوده‌است. او با عکس‌هایش به همه نشان داد که پاها و بدنش اکنون مانند بقیه است.درماه گذشته هم او به همه اعلام کرد که مایل است راز کاهش وزنش را به هر کس که احتیاج دارد بگوید و به همه کمک کند تا به وزن ایده‌آل برسند. او آرزو دارد که همه با داستان زندگی او انگیزه بگیرند و با زندگی بجنگند. او میگوید ” من تنها زنده بودم اما زندگی نمی‌کردم”. او در حال حاضر تلاش می‌کند که حضانت و مسئولیت نگهداری از کودکان خواهرش را به عهده بگیرد.

عکس او بعد از کاهش وزن

10968298_887920121272383_6679352385739768476_n

لینک اصلی

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *