, ,

معجزه تخم کتان را با مصرف روزانه آن به چشم ببینید!

درباره تخم کتان چه چیزهایی شنیده‌اید؟ ببینید چه اتفاقی برای بدن می‌افتد اگر هر روز تخم کتان بخورید

این دانه های ریز سرشار از خواص و معجز‌ه هستند. تخم کتان از سکته و حمله ناگهانی قلب جلوگیری می کند. به این دلیل که این دانه های فوق العاده میزان کلسترول خون را به حد زیادی پایین می‌آورد.  تخم کتان سرشار از فیبر است که باز هم در کنترل کردن کلسترول بدن بسیار مفید است. فیبر همچنین برای پاکسازی دستگاه گوارش و درمان یبوست بسیار توصیه می‌شود. همچنین فیبر موجود در تخم کتان به اسیدهای صفراوی در روده می‌چسبد و جذب کلسترول در جریان خون را کاهش می دهد.

به جرات می توانیم بگوییم که این سوپر گیاه معجزه آسا سرشار از اسیدهای چرب امگا۳ است که یک ترکیب حیاتی برای سلولهای بدن است.  تخم کتان همچنین مانع از ایجاد لخته خود در قسمت‌های مختلف قلب می‌شود که از عوامل اصلی سکته قلبی به شمار ‌می‌رود به این دلیل که این دانه جریان خود در بدن را سرعت می‌بخشد. امگا۳ موجود در تخم کتان همچنین در کاهش میزان تریگلیسیرید خون بسیار موثر است.

تنها تجربه یکی از کسانی که سعی کردند با تخم کتان سلامتی خود را به دست بیاورند کافیست که ما را به سمت این سوپر دانه ‌های  مقوی و معجزه آسا جذب کند.

یکی از خوانندگان مجله معروف ترفندهای زندگی سالم به نام جیم در باره معجزه تخم کتان می‌گوید : که مشکلات بسیار جدی درمورد کلسترول بالا و چاقی داشته است و تصمیم می‌گیرد با داروهای گیاهی خودش را درمان کند. او روزانه قبل از ناهار یک چهارم فنجان تخم کتان تازه می‌خورد. درست بعد از ۱۵ روز میزان کلسترول خونش به ۲۳۲ رسید و بعد از ۶ ماه بدون اینکه ورزش مدام و یا رژیم غذایی خاصی داشته باشد کلسترول خونش را به ۱۸۸ رساند. او همچنین در عرض ۶ ماه ۱۵ کیلو بدون رژیم لاغری وزن کم کرد در حالیکه پوست و موی او روز به روز بهتر شد و میزان انرژی روزانه اش دو برابر شده بود. تخم کتان برای رشد مو و سلامت پوست به همان اندازه توصیه می‌شود . تخم کتان را تازه مصرف کنید و کم کم خرید کنید چون زود کپک می‌زند.

قبلا در مورد اینکه چطور روده های خود را با تخم کتان پاکسازی کنید نیز گفته ایم. برای یک مدت زمان معین به تخم کتان اعتماد کنید تا نتیجه آن را به چشم ببینید. این دانه مقوی را حتما به کسانی که ناراحتی قلبی دارند و یا کلسترول خون بالا زندگی آنها را مختل کرده پیشنهاد بدید.

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *