, ,

چگونه مژه های بلند در آرایش داشته باشیم؟

بیایید واقع بین باشیم. هر چقدر هم مژه ها را تقویت کنیم  باز هم به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم. همه میدانیم مژه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چشمان شما دارند برای همین هم هست که به سراغ مژه مصنوعی می‌رویم. اما باز هم اگر واقع بین باشیم می‌فهمیم که مژه مصنوعی هر چقدر هم در اندازه و شکل طبیعی باشد باز هم مصنوعی است . برای همین هم خیلی ها سراغ کاشت مژه دائمی می‌روند که آن هم مشکلات و عوارض خودش را دارد به خصوص اینکه دیگر باید با مژه های قدیم خود خداحافظی کنید.

اما خیلی ها با اصراف در ریمل زدن سعی می‌کنند مژه‌های خود را زیبا کنند که جز خراب شدن آرایششان هیچ تاثیری ندارد چرا که مژ ه ها را سنگین و گلوله گلوله می‌کند. بهتر است این روش را هم ادامه ندهید چون تاثیر منفی آن بسیار بیشتر است. قبلا در مورد اینکه چطور هنگام آرایش مژه های خود را بلندتر و زیبا تر کنید برای شما گفته ایم. اما این روش در نهایت سادگی و بدون استفاده از هیچ وسیله خاصی است. حتما امتحان کنید و با امتحان کردن این روش خودتان با مژه های خود یک مژه مصنوعی طبیعی و زیبا درست می‌کنید.

می خواهید بدانید چگونه مژه های بلند داشته باشیم؟ جوابش یک کلمه است پنبه

آنچه احتیاج دارید تنها ریمل مورد علاقه اتان با یک فرچه مژه ویا شانه ابرو وکم پنبه است.

مراحل کار به طریق زیر است.

اول بهتر است مژ‌ه‌های خود را با کرم پودر یا مرطوب کننده مژه کمی مرطوب کنید. این کار باعث می‌شود مژ ه شما در مقابل ریمل مقاوم شود و سالم تر بماند.

چگونه مژه های بلند داشته باشیم؟

در مرحله بعد ریمل مورد علاقه خود را به مژ ه اتان بزنید در این کار زیاده روی نکنید تنها پوشاندن سطح مژه کافیست.

چگونه مژه های بلند داشته باشیم؟

در مرحله سوم یک شانه ابرو یا فرچه مژه تمیز و خشک بردارید . قبل از آن یک تکه پنبه را از هم کاملا جدا کنید حالت صاف و یک دست داشته باشد. و فرچه را به آرامی به پنبه از هم باز شده بزنید و تا کاملا یک دست با پنبه پوشیده شود.

چگونه مژه های بلند  و پر پشت داشته باشیم؟

در این مرحله روی مژه های خود این فرچه پنبه ای را بکشید مواظب باشید هیچ پنبه ای از مژه های شما آویزان نشود تنها سعی کنید مانند حالت ریمل زدن فرچه پنبه ای را به مژه خود بزنید.

روش پرپشت و بلند کردن مژه با پنبه

پرکردن مژه ها با پنبه

سپس دوباره روی مژه ها کمی ریمل بزنید این کار را چند بار پشت سر هم انجام دهید. فقط در بین مراحل حواستان باشد که ریمل روی مژه خشک نشود و تا هنوز خیس است فرچه پنبه ای را به مژهای  خشک نشده بزنید.

روش بلند کردن مژه

روشی متفاوت و خاص در بلند کردن مژ]

حالا تفاوت را می‌بینید. اضافات پنبه ها را که روی نوک مژه مانده و بلند است قیچی کنید تا طبیعی تر به نظر بیاید. هر چند اگر هنگام زدن فرچه پنبه ای دقت کنید نباید بیش از حد مژه ها پنبه ای شوند.

بلند کردن مژه به روشی که تابه حال ندیده اید

این روش را پیاده کنید و به دوستان خود هم پیشنهاد کنید تا بدانند که به راحتی به سوال چگونه مژه های بلند داشته باشیم می توان پاسخ داد.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] را در دو طرف گوشه‌ی چشم‌ها بگذارید به گونه‌ای که مژه‌ها را لمس کنید . و در حالیکه چشم‌های خود را چپ می‌کنید، به […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *