کرم چربی سوز دست ساز برای چربی های اطراف شکم

به جای صرف هزینه های گزاف برای کرم چربی سوز، خودتان کرم چربی سوز دست ساز بسازید با اطمینان از این کرم دست ساز استفاده کنید.

تا به حال به کرم ها و ژل های چربی سوز برای سوزاندن چربی های دور شکم فکر کرده اید ؟ این روزها  تبلیغات تلویزیونی و مجلات به تبلیغ این محصولات زیاد می پردازد. افراد زیادی هستند که هزینه های گزافی برای این ژل های چربی سوز پرداخته اند و خیلی ها تحت تاثیر تبلیغات ضررهای زیاد مادی و جسمانی دیده اند.

در زنجفیل برای شما کرم چربی سوز دست ساز معرفی می کنیم که خودتان با اطمینان استفاده کنید و هیچ هزینه ای برایتان نداشته باشد.  افراد زیادی این کرم چربی سوز دست ساز را امتحان کرده اند که نتیجه بسیار عالی از آن گرفته اند. این کرم چربی های ناحیه شکم را با افزایش گردش خون آب می کند و سلولیتها را از بین می برد و پوست شکم را سفت و کشیده می کند.

مواد لازم برای تهیه کرم چربی سوز دست ساز

به اندازه نصف قاشق چایخوری کافور

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

سه قاشق غذاخوری الکل

دوقاشق غذاخوری ویکس

کافیست این مواد را با هم مخلوط کنید تا اینکه یک کرم یک دست به دست بیاورید. کرم را به اطراف شکم بمالید و آن را با گازیا یک پارچه کتانی تمیز  ببندید. بگذارید ۳۰ دقیقه بماند بعد ناحیه شکم را با آب گرم بشویید. این کرم چربی های شکم را با افزایش گردش خون در این ناحیه می سوزاند و پوست را لطیف و نرم میکند.  علاوه بر همه آنها با این کرم اطمینان دارید که برای پوستتان اتفاقی نمی افتد و مهم تر اینکه هزینه زیادی نکرده اید.می توانید این کرم را هر روز قبل از حمام رفتن انجام دهید و بعد از مدتی نتیجه را به خوبی ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *