۵ نوشیدنی رژیمی تابستانی که شکم را کوچک می‌کند

 

نوشیدن یک لیوان لیموناد خنک در ظهر تابستان بیشتر از هر چیز دیگری وسوسه کننده است.

اما اگر بدانیم که یک لیوان لیموناد ۲۵۰ کالری و ۶۸ گرم شکر دارد شاید از خوردنش پشیمان شویم.اما خوشبختانه ایده‌های زیاد دیگری برای نوشیدنیهای خوشمزه و کم کالری است در ادامه مطلب چند نمونه از این نوشیدنی‌های مفید و خوشمزه را بدانید و بدون هیچ نگرانی تا می توانید از این نوشیدنی ها برای کمبود آب بدن استفاده کنید.

نوشیدنی رژیمی

آب با تکه های میوه

آب کافی برای بدن بسیار مهم است علاوه براینکه ورم و پف شکم را از بین می‌برد باعث می‌شود احساس سیری کنیم. اگر نمی‌توانید آب به تنهایی بنوشید بهترین راه برای طعم دار کردن آب این است که از خورده های نعنا، ریحان و تکه های میوه استفاده کنید حلقه‌های لیمو، خیار و سیب هم ظاهر زیباتری به لیوان آب میدهد و هم طعم بهتری.

آب هندوانه

آب هندوانه

تا زمانی که نوشیدنی فاقد شیرین‌کننده های مصنوعی باشد می‌توان بدون نگرانی آنها را نوشید. آب هندوانه یک ایده بسیار عالی برای از بین بردن عطش تابستان است. علاوه بر این هندوانه یک میوه ضد سرطان است و به عنوان یک اسید آمینه شناخته شده است.

چای سرد نعنا

چای سرد نعنا

این نوشیدنی نعنایی هم برای ازبین بردن باد و نفخ معده عالیست و هم برطرف کننده قوی تشنگی است. این چای حتی غذاهایی با چربی بالا مثل استیک و همبرگرد را هم سریع هضم می‌کند.

آب آناناس

آب آناناس

آناناس به خودی خود حاوی بروملین است و جذب پروتئین را بالا می‌برد. همچنین این میوه برای هضم و از بین بردن نفخ معده بسیار مفید است. با ترکیب آب آناناس با تخم کتان اسیدهای چرب انباشته در شکم را از بین ببرید.

چای سبز

چای سبز

احتمالا احتیاجی به برشمردن خواص چای سبز نیست. همه می‌دانند که چای سبز بهترین نوشیدنی برای لاغری است. ترکیب چای سبز با نعنا و لیمو و کمی عسل و یخ بهترین نوشیدنی برای از بین بردن چربی‌های دور شکم و بر طرف کننده عطش تابستانه است.

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *