, ,

۸ راه برای یک ارگاسم رویایی در مردان

 

کمتر پیش می‌آید که مردها از تجربیات بهترین ارگاسم با دوستانشان صحبت کنند. این ۸ راه حل بعد از یک تحقیق و  مصاحبه با روانشناسان سکسولوژیست به دست آمده است اگر می‌خواهید بهترین ارگاسم را داشته باشید و یا می‌خواهید همسرتان را شگفت‌زده کنید این نکات را بخوانید.

  • به کاری که انجام می‌دهید تمرکز کنید. گاهی اوقات در طول رابطه افکار پراکنده‌می‌شود. اگر می‌خواهید به اوج لذت برسید نگرانیهاتان را فراموش کنید. به این فکر کنید که از کاری که میکنید لذت می‌برید. یادتان باشد که رابطه جنسی فقط برای ارضا بدنتان نیست ذهنتان هم با هر رابطه لذت بخش آزاد و رها می‌شود.
  • ناحیه بین بیضه ها و مقعد دارای پوست نازکی است این ناحیه را لمس کنید و خیلی ملایم فشار دهید. این قسمت از بدن مردان به علت اینکه عصب های بسیار زیادی دارد بسیار حساس است. دکتر آرلن گلدمن میگوید این ناحیه از مناطق کلیدی برای اوج احساسات جنسی است. لمس دهانی و یا فشار آرام و دایره وار کف دست باعث می‌شود که مردها چندبار به ارگاسم برسند به این دلیل که لمس این ناحیه غدد پروستات را تحریک می‌کند و باعث ایجاد بیشترین لذت می‌شود. موقع رابطه جنسی دهانی از همسرتان بخواهید که انگشتانش را آرام روی این ناحیه فشار دهد تا نقطه حساس را کشف کنید.
  • عضلات ناحیه تناسلی را تقویت کنید. همانطور که زنان نرمشهای مخصوص برای سفت کردن و قوی کردن عضلات ناحیه تناسلی دارند مردان هم می‌توانند عضلات این ناحیه را نرمش دهند. سعی کنید آلت تناسلی را با عضلاتش بلند کنید و به طرفین بچرخانید. حتی می‌توانید با نوک آلت حروف الفبا را در هوا بکشید. این کار باعث می‌شود که در هنگام رابطه کنترل بیشتری روی ناحیه تناسلی داشته باشید.
  • ارضا شدن را به تاخیر بیندازید. این کار ممکن است در اوایل سخت باشد اما به مرور زمان کاملا آسان و قابل کنترل می‌شود. هنگامی که حدود ۹۰ درصد به اوج لذت رسیدید و حس کردید که هر لحظه امکان ارضا شدن هست.آرام شوید نفس عمیق بکشید و بگذارید ضربان قلب به حالت طبیعی برگردد کمی مکث کنید و همسرتان بخواهید نوک آلت را خیلی کم فشار دهد و بعد دوباره ادامه دهید ۲ تا ۳ بار این کار را تکرار کنید. مطمئن باشید شریک جنسیتان را بیشتر خوشحال می‌کنید و خودتان ارگاسم لذت‌بخش‌تری خواهید داشت.
  • جی اسپات خود را بیابید. اشتباه نخواندید! مردان هم جی اسپات دارند. و آن غده پروستات است. همانطور که قبلا گفته شد با فشار و لمس ناحیه بین مقعد و زیر بیضه‌ها می‌توانید پروستات را تحریک کنید. اما اگر به دنبال لذت بیشتری هستید و روحیه ماجراجو دارید از شریک جنسی خود بخواهید که قسمت نرم انگشت خود را به اندازه ۲ تا ۳ میلی‌متر داخل مقعد کند و ناحیه مقعد را به آرامی با نرمی انگشت بمالد تا شما جی‌اسپات را حس کنید. این به اندازه یک دانه کوچک فندق است و وقتی آن را یافتید با فشار ملایم به اوج لذت می‌رسید.
  • هرمون مردانه را تقویت کنید. تحقیقات نشان داده است که ورزشهایی مثل بدنسازی و دو باعث میشود که هرمون مردانه بیشتر ترشح شود حتی دیدن فیلم‌هایی مثل بازی تاج و تخت احساسات مردانه را بیشتر تحریک میکند. سعی کنید شبها قبل رابطه کمی بدوید.
  • درست قبل از انزال بیضه ها بلند میشوند و اگر آنها را به آرامی با کف دست پایین بیاورید که با بدن تماس برقرار کند انزال بسیار لذت بخش‌تر است. در موقع انزال از شریک و همسر خود بخواهید که کف دست خود را یه آرامی روی بیضه‌ها بمالد و آن را خیلی آرام به سمت بدنتان بکشد. این باعث تحریک خیلی بیشتر و انزال خیلی لذت بخش‌تر می‌شود.
  • نفس عمیق بکشید. درست مثل وقتی که نفس عمیق کشیدن مانع از سکته مغزی می‌شود. در طول رابطه نیز نفس عمیق در طولانی‌تر شدن ارگاسم بسیار موثر است. نفس عمیق باعث می‌شود اکسیژن کافی به مغز برسد و گردش خون در بدن سریعتر می‌شود. در هنگام انزال نفس کشیدن سریعتر می‌شود اگر بتوانید سرعت تنفس را کنترل کنید دیرتر ارضا می‌شوید و لذت بیشتری خواهید برد.
7 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *